בית ברוש(קומת גג) יבנה

חדרים וריהוט משלים

עיצוב אישי לבית

חלל מגורים המתוכנן ומעוצב בחוכמה, מעניק תחושת ביתיות ונינוחות.
אנחנו אוהבים לשלב פרטים מיוחדים מעץ מלא בריהוט הביתי, עם נגיעות ואמירה אישית, כמו אלמנט ממתכת, זכוכית מסוגננת או אבזר פרזול מעניין.
הנגרייה שלנו מתמחה ב"הלבשת הבית" לאנשים שבונים או משפצים בית, ומעוניינים במראה ייחודי, אחיד והרמוני. אם אתם משפצים או בונים בית, אתם מוזמנים למפגש הכרות עם המעצבת שלנו, נתחיל מתכנון המטבח שהוא לב הבית, משם לחדרי הרחצה, לחללי המגורים והמחייה ועד לרהיטים נלווים כגון נישות ומזנונים. נשמח גם לבצע את עבודות הנגרות והעיצוב בהתאמה מושלמת ולתוכניות האדריכל או המעצב שלכם.

אם אתם מעוניינים להתרכז בשיפוץ חדר אחד בלבד כגון: סלון, חדר שינה או חדר ילדים, תוכלו למצוא אצלנו פתרונות יצירתיים וייחודיים.

בואו לפגישה, תצאו עם המון טיפים מצוינים

לאחר שיחה טלפונית, נזמין אתכם לפגישה (ללא עלות) עם המעצבת שלנו בסטודיו. אנחנו מאמינים שכבר בפגישה הראשונית תוכלו להתרשם מה"ראש האחר" שלנו, מהחשיבה היצירתית והרעיונות הבלתי שגרתיים. המעצבת שלנו, בנוסף לניסיונה הרב בעיצוב בתים ולהשכלתה כמעצבת מוצר מוסמכת, היא אמנית פלסטית וציירת.

הניסיון העשיר והגישה העיצובית בדגש אומנותי, מאפשרים לנו לזהות ולבנות במהלך הפגישה יחד אתכם את הרהיט הייחודי רק לכם, ולהתאים אותו לעיצוב חלל הבית. במהלך המפגש, נצייר סקיצות ראשוניות, תקבלו המון טיפים על עיצוב, פתרונות טכניים וחומרים ייחודיים. נבחן יחד מגוון חומרים, נבחר את סוג העץ המועדף ואת סוג הפרזול והאלמנטים הנוספים. דגש מיוחד אנו נותנים למתן פתרונות יישומיים לחללים מאתגרים.
תכנון פריטי הריהוט שלכם ילווה בסקיצה ידנית ובהדמיה ממוחשבת בתכנת תלת ממד.

מה כדאי להביא למפגש?

*תכניות אדריכליות של הבית, אם יש.

*מידות של החללים אותם תרצו לעצב (במקרה שאין תכנית אדריכלית).

*צילומים של הבית, או של תמונות שמעניקות לכם השראה.

לתכנון המוקדם יש חשיבות רבה בניצול מיטבי של החלל לאחסון ולנוחות, וליצירת מרחב אסתטי בעל קו עיצובי ייחודי.

חשוב לנו שתדעו, שמהשיחה המקדימה ועד למסמר האחרון העבודה היא ישירו מולנו ישירות, ולא מול קבלני משנה. אנחנו נמדוד, נעצב נבנה ונלווה את שלבי הרכבת הרהיט בבית. (כך אנו נמנעים מהעברת  מידע שגוי בין קבלני משנה שונים).
כדי להקל עליכם עוד יותר, יצרנו אפשרות  גם לשיתופי פעולה עם בעלי מקצוע מובחרים מתחומים משלימים (ריצוף, טפטים, מזגנים, וילונות, פרקטים וכו').

דילוג לתוכן