בית ברוש(קומת גג) יבנה

מעצבים חדר ילדים? תביאו אתכם לפגישה גם הילד או הילדה (מעל גיל 7). חשוב לנו להתאים את העיצוב והחומרים גם להעדפות האישיות של הילד, כדי לתת ביטוי והשראה לאופי הפרטי שלו.

חדרי שינה וחדרי ילדים

אם הבית הוא המבצר שלנו, החדר הפרטי הוא לב לבו של המבצר. המקום האישי והאינטימי ביותר. מקום בו מילים כמו נוחות, שלווה, אינטימיות, נחת, פינוק – צריכות לקבל את הביטוי המלא והעמוק ביותר.
בחדרי הילדים שלנו אנו מבקשים לתת מענה לצרכים רבים- משחק, למידה, יצירה, אירוח ושינה. הילדות היא זמן חקירה והתנסות, תהייה וחוויה, וחדר ילדים טוב ויפה הוא זה המזמין את הילד לבלות בו שעות ארוכות, מגרה את דמיונו ומאפשר לו ומעניק לו מרחב נעים ועוטף.
.

חדר השינה הוא המרחב הפרטי שלכם, מעוז הזוגיות והיכל השינה. מקום אינטימי ושקט, שאליו פורשים בסופו של יום ארוך להירגע, לנוח ולהתנתק. עליו להיות אסתטי, נעים ומפנק. 

לריהוט חדרי שינה וחדרי ילדים, אנחנו אוהבים לבחור בחומר גלם של עץ גושני, כגון אלון או זית, במצב גולמי וחי. לעיתים קרובות פונים אלינו לקוחות, שביתם מעוצב במראה מודרני ונקי, ומבקשים שנכניס להם "קצת חום הביתה". חומר הגלם הגולמי מאפשר לנו ליצור עיבודים שונים ומיוחדים, שהופכים את החלל למפתיע ואותנטי.

הגישה האמנותית והניסיון הרב שצברנו מאפשרים לנו ראייה רחבה של הסגנון העיצובי של כל בני הבית, וחיבור של כל החללים בהרמוניה נעימה.

בואו לפגישה, תצאו עם המון טיפים מצוינים

בית ברוש (קומת גג) יבנה,
טל': 050-6441106, טלפקס: 08-9322703
Susets98@gmail.com

דף הבית
פוטר
הדר
המלצות
גלריה 8

תמונות של חדרי שינה וחדרי ילדים

מוזמנים להתרשם מגלריית התמונות, של חדרי שינה וחדרי ילדים שבנינו ללקוחות. לחצו על התמונות להגדלה.

דילוג לתוכן