בית ברוש(קומת גג) יבנה
דף הבית
פוטר
הדר
המלצות
גלריה 8

נגריית סוס-עץ

נגריית אמן משנת 1998

סוס-עץ הוא סטודיו לעיצוב וייצור פרטי ריהוט ייחודיים בהזמנה אישית.
הרהיטים שלנו עשויים ביד אוהבת ומחשבה רבה מעץ מלא ולבידים שונים, צבועים בטכניקות שונות ומתאפיינים בגימור ייחודי.
סוס עץ נולד ב -1998 על ידי בני הזוג ורד וצדוק בר-עוז צליח. בחצר הבית במושב כפר הנגיד. במהלך השנים הנגריה המשפחתית גדלה, צברה לקוחות מרוצים והפכה למותג "סוס עץ".

"עם השנים בד בבד עם גדילת המשפחה, רתמנו את ניסיוננו  האישי כמשפחה מתרחבת עם צרכים משתנים, לטובת הלקוחות שלנו …"

 לקוחות סוס-עץ נהנים מעיצוב וייעוץ פונקציונאלי אותו מלווה ורד, ומשפע פתרונות נגרות וייצור ייחודיים עליהם מנצח צדוק עם צוות נגרים מיומן בקפדנות רבה, החל מבחירת העץ ועד לגמר ההרכבה.
החיבור המיוחד בין בני הזוג, מעצבת ונגר-אמן, מאפשר ללקוחות חוויית עיצוב והתחדשות מרגשת, עם שפע פתרונות יצירתיים ואישיים, משידה מסוגננת ועד עיצוב בית חלומות רחב ידיים.

בואו לפגישה, תצאו עם המון טיפים מצוינים

בית ברוש (קומת גג) יבנה,
טל': 050-6441106, טלפקס: 08-9322703
Susets98@gmail.com

צדוק צליח

צדוק החל את דרכו המקצועית בעיצוב במות ותפאורות. בהמשך, התמחה בבניית בתי עץ. הניסיון העשיר והחשיבה היצירתית שפיתח בעבודה עם עץ הובילו את צדוק באופן טבעי לפתיחת נגריה בה יכול היה לתת ביטוי לעבודתו ודרור לדמיונו, כנגר-אמן וירטואוז.
בעולמו של צדוק תופס העץ מקום נכבד. זהו לא רק מקצוע ועיסוק, זוהי אהבה ודרך חיים.
צדוק מוכר ללקוחות כמי שחי את העץ, מכיר ומתמצא באיכויותיו השונות וביכולת העיבוד שלו,
ומיטיב להפיק מהעץ  את המיטב לטובת לקוחותיו וטעמם האישי.

צדוק אחראי על הצד התפעולי והאומנותי של העסק ; בונה רהיטים, מגלף, מפקח על הצביעה והפרזול ומתקין את הרהיטים בבית הלקוח עם צוות עובדים מיומן.

"הגישה המקצועית שלי מתבטאת באיכות העבודה, בהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ובחשיבה "מחוץ לקופסה". צורת חשיבה זו מאפשרת לי ליצור פתרונות טכניים בזמן אמת בשלבי התכנון, הבנייה והרכבת הרהיטים, ולייצר פרטי ריהוט איכותיים ועמידים לאורך שנים."

ורד בר-עוז צליח

ורד היא מעצבת ואמנית יוצרת בתחום ציור ואמנות פלסטית, בוגרת המכון הטכנולוגי בחולון.
רבות מעבודותיה הוצגו בתערוכות חשובות בארץ ובעולם.
השילוב בין העולם המעשי לבין האומנותי, מביא את ורד לייצור הרהיט כיצירה שלמה ופרקטית של חומר צורה וצבע. הניסיון והידע התיאורטי מאפשרים לה לנצל את חלל הבית במלואו ולתת פתרונות אישיים יצירתיים ויישומיים.
בעסק המשפחתי, ורד אחראית על הצד העיצובי ; מעלה רעיונות ומציעה פתרונות, נפגשת עם לקוחות ומלווה אותם לאורך כל ביצוע העבודה, תוך פיקוח על ביצועה המוקפד בנגריה.

סיור בגלריה שלנו

דילוג לתוכן